ЗВІТ ДЕПУТАТА УЛЬЯХІНОЇ А.М. за І півріччя 2021 року

Комментариев нет

АНТОНІНА МИКОЛАЇВНА УЛЬЯХІНА втрете обрана депутатом Дніпропетровської обласної ради. Втрете обрана головою фракції «Батьківщина» в Дніпропетровській обласній раді. Входить до складу Президії Дніпропетровської обласної ради. Працює в постійній комісії  з питань забезпечення правоохоронної діяльності. Як депутат, закріплена за Павлоградським районом області, а це 7 об’єднаних територіальних громад та додатково закріплена за двома районами у м. Дніпро.

РОБОТА В ОБЛАСНІЙ РАДІ

Прийняла участь у всіх сесіях обласної ради та  в роботі постійної комісії.  Перед кожною сесією проводяться  засідання депутатської фракції, на яких обговорюються питання, винесені на сесію та приймаються рішення по голосуванню. Особливу увагу депутат завжди приділяє питанням формування бюджету області та включенню до фінансування об’єктів, які мають найбільш соціально важливе  значення для населення області.

На третій сесії депутати обговорили та прийняли зміни до Програми «Захисту населення Дніпропетровській області», що дало змогу виплатити медикам, які працюють із хворими на коронавірус та перехворіли самі, матеріальну допомогу. При підготовці до  6-й сесії депутати не погодили суттєво підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення по деяким Управлінням водоканалу області та не дозволили виключити більш 13 тисяч гектарів земель у Верхньодніпровському  районі із екологічної мережи Дніпро-петровської області. Питання було зняти з порядку денного сесії.

Також  було погоджено Звернення депутатів до Верховної ради та Кабінету міністрів щодо внесення змін до ЗУ «Про вищу освіту» та до Міністерства освіти та науки України в частині зміни умов прийому до вищих закладів освіти перспективних спортсменів, які входять до резерву, кандидатів та членів національної збірної команди України з олімпійських та пріоритетних неолімпійських  видів спорту. Також було прийнято Звернення  депутатів до Прем’єр міністра України стосовно передачі обласним радам повноважень щодо надання спеціальних дозволів на користування корисними копалинами місцевого значення.

В П’ятихатському районі ліцензію на розробку корисних копалин (а це добича золота) було видано в Києві і турецька фірма  розпочала добичу. Але люди забили тривогу щодо екологічних наслідків такої добичі. Депутат звернулась до народного депутата Ю.Тимошенко, була проведена зустріч та консультації. Після проведення громадських слухань, де люди рішуче висловились проти такої добичі, на сесії П’ятихатської міської ради було прийнято рішення за скасування дозволу на розробку. Мешканці П’ятихаток були дуже задоволені таким результатом роботи депутатів від «Батьківщини».

З приводу  продажу землі сільськогосподарського призначення наші депутати висловлюють вимогу продовжити мораторій на продаж землі до врегулювання законодавчо-нормативної бази із закріпленням пріоритету державної власності на землю, проведення інвентаризації земель  та завершення формування кадастру, створення  державного земельного банку України і тільки тоді  поетапно вводити ринок землі при умові підтримці українських фермерів та сімейних господарств. В цьому зверненні була висловлена вся турбота про майбутнє нашої держави, про збереження нашої землі, про розвиток сільського господарства та захист наших фермерів і малих господарств.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

За перше півріччя неодноразово побувала  на своєму окрузі,  зустрічалась з виборцями. На прийомах депутат інформувала людей про роботу в  обласній раді та діяльність наших депутатів у Верховній раді. Людей дуже турбує війна, яка всупереч обіцянкам  президентів продовжується. Дуже незадоволені громадяни  зростанням тарифів на комунальні послуги та цін на продукти і ліки,  зниженням рівня життя.

Люди не почувають себе захищеними ані від злочинців, ані від свавілля влади, яка не чує простих людей.  Багато звернень  – це прохання про надання матеріальної допомоги на лікування та  операції.  Не менш звернень стосується неправомірних дій деяких закладів, які надають комунальні послуги, частіше це дії працівників ПАТ «Дніпрогаз» та «Дніпрогаззбут». Неодноразово Антоніна Миколаївна зверталась до Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області, яке має функцію контрольних перевірок у сфері комунальних послуг.  За депутатським зверненням  проводились перевірки, в результаті яких були виконані перерахунки для мешканців будинків та відновлено газопостачання. Люди дякували депутатові за таке дієве втручання.

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 Матеріальна та благодійна допомога – це важлива частина роботи депутата. Майже всю субвенцію та виконання депутатських повноважень депутат планує використати на надання матеріальної допомоги хворим, малозабезпеченим громадянам. На жаль, сучасна медична допомога в Україні людям коштує дуже дорого и не всі спроможні придбати необхідні ліки або зробити операцію, особливо складну та дорогу.

Вже після перших приймів громадян матеріальна допомога була оформлена понад 100 особам  в Павлоградському районі та м. Павлограді та м. Дніпрі. Також, на прохання людей та медиків, Антоніна Миколаївна передала ліки та засоби по уходу за тяжкохворими людьми.

         Посилання на соціальні мережі:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057219254356

https://www.facebook.com/antonina.ulyaxina

Батьківщина Дніпропетровська обласна організація https://www.facebook.com/BatkivshchynaDnipropetrovshyny

Предыдущая запись
ЗВІТ ДЕПУТАТА ОЛЕКСАНДРИ СОТУЛИ за І півріччя 2021 року
Следующая запись
Звіт за І-півріччя 2021 року депутата Бабенко Марії Ігорівни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню