Збори по створенню Асоціації фермерів та приватних землевласників Кам’янського району

Комментариев нет

9 червня 2021 року Юлія Володимирівна Тимошенко провела робочі зустрічі у Кам’янському районі. Взяла участь в діалозі з фермерами та була присутня при створенні Асоціації фермерів та приватних землевласників Кам’янського району.

Вислухала проблемні питання фермерів, надала відповіді, озвучила своє бачення на вирішення цих питань, прийняла звернення до неї, як до народного депутату.

     “Відчаю та обуренню людей немає меж. Головна причина – влада їх не чує.
     Землю виставляють на продаж всупереч волі тих, хто на ній живе і працює, без згоди громади видають дозволи іноземцям на розробку надр, ліквідують цілі райони.
     По поверненню я негайно підготую та передам керівництву держави конкретні пропозиції розв’язання проблем, які найбільше непокоять нині людей на місцях.
     Але «латанням дірок» за «слугами народу» ми проблему не вирішимо. Нам потрібна кардинальна зміна курсу. Національні ресурси мають працювати на простих українців, а не на олігархів. А влада мусить служити своїм громадянам, а не міжнародним аферистам. Лише за таких умов Україна отримає шанс вирватися з бідності, а людям не доведеться організовувати референдуми задля порятунку 72% території країни”, – зазначила Юлія Володимирівна.
Предыдущая запись
У Томаківській громаді відбулася зустріч депутатів та голів обласних центрів Дніпропетровщини
Следующая запись
Юлія Тимошенко відвідала П’ятихатську ОТГ Кам’янського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню