Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула зустрілася з представниками Обухівської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області

27 квітня заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула зустрілася з представниками Обухівської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області, а також місцевим активом та депутатами.
Представники громади та їх голова Василь Григорович Гезь розповіли про наболілі проблеми, які вимагають негайного втручання та допомоги обласної влади для подальшого їх вирішення.
– Окремою темою обговорень стало питання про новий закон щодо продажу землі. Жителі громади та ті, хто займається фермерським господарством, вважають, що це є злочином! Я, як депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» впевнена, що сільськогосподарську землю не можна продавати під час війни, сьогоденної геополітичної ситуації, продовольчої й економічної кризи, а також високого рівня бідності й безробіття, – наголосила Олександра Сотула.
Серед важливих питань, які піднімали на зустрічі: недостатнє фінансування, в тому числі, на розвиток медицини, культури та освіти, а також на необхідність виділення коштів на ремонт доріг, яких вже, практично, немає. Представників Обухівської громади також турбує відсутність геокадастра їх території.
Предыдущая запись
Робочий візит заступника голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександри Федорівни Сотули до Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області
Следующая запись
Святкова зустріч депутата Дніпропетровської обласної ради Сотули Олександри Федорівни та голови Шевченківської районної організації у м. Дніпро ВО “Батьківщина” Копилової Юлії Юріївни з ветеранами Шевченківського району м. Дніпро.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню