За підтримки Марії Бабенко проведено танцювальний фестиваль на Арт-майдані Кривого Рогу

Уже вп’яте фестиваль під назвою «IRON BATTLE» збирає любителів вуличних танців на головній вулиці міста.
Традиційно він проходить з ініціативи та за підтримки депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Марії Бабенко nf заступника голови Громадської ради міста, члена Криворізького виконкому, керівника громадської організації «За рідне місто» та ВО «Батьківщина» міста Кривого Рогу та Криворізького району – Ольги Бабенко. Модератором же заходи, як і всі попередні рази, виступив голова Центрально-Міської районної осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб.
Відкриваючи фестиваль, Ольга Володимирівна побажала всім учасникам удачі, успішних виступів, драйву, азарту, а головне – перемоги!
Близько 80-ти учасників з різних міст України змагалися сьогодні за звання кращих танцюристів з хіп-хопу в номінаціях: міні, діти, початківці і професіонали.
Саме на таких зустрічах у дітей і молоді є можливість для прояву своїх здібностей і розкриття таланту, знайомства з однодумцями, встановлення творчих контактів, обміну досвідом.
І як завжди – вийшов справжній танцювальний свято! Учасники батлів подарували глядачам і гостям фестивалю яскраві емоції, позитивні враження і справжній заряд бадьорості!
Серед відзнак переможцям у номінаціях: «міні» – Олександра Ямшанова (Кривий Ріг), «діти» – Данило Баличев (Кривий Ріг), «початківці» – Злата Павлова (Кривий Ріг).

Предыдущая запись
Олександра Сотула провела робочий візит до ДНЗ “МВПУПІТ”
Следующая запись
Депутат Олександра Сотула у Марганці передала Почесну грамоту воїну АТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню