З Днем народження Нікопольська «Батьківщина»!

     “Сьогодні, 21 липня, виповнилося 22 роки з дня створення у Нікополі міської організації ВО «Батьківщина».
Від щирого серця вітаю ветеранів, однопартійців та всіх прихильників нашої політичної сили з цією знаменною датою.
     Нікопольська «Батьківщина» займає гідне місце у суспільному житті міста і користується заслуженим авторитетом у нікопольчан. За останні три роки ми суттєво активізували партійну діяльність, провели багато значущих соціальних акцій, які були спрямовані на надання допомоги жителям міста, на захист їх законних прав. У цьому заслуга кожного активного члена нашої партії і депутатів Нікопольської міської ради від ВО «Батьківщина». Практично щоденно надають підтримку нашій міській парторганізації керівник фракції ВО «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна та інші депутати.
     Висловлюю тверду впевненість, що Нікопольська «Батьківщина» буде і далі зміцнювати свої позиції і все більш активно працювати на благо громади.
     Величезна подяка всім членам партії і прихильникам ВО «Батьківщина», які працювали під нашими партійними прапорами. Разом ми – ЄДИНА і НАДІЙНИЙ КОМАНДА!
     Від щирого серця вітаю нікопольчан з 22-ю річницею створення міської організації ВО «Батьківщина»!!! Миру, добра, нових успіхів і досягнень у громадському та політичному житті!” – привітала керівник Нікопольської міської парторганізації ВО «Батьківщина», депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула.
Предыдущая запись
Щиро вітаємо з днем народження, Антоніно Миколаївно!
Следующая запись
Сотула О.Ф. провела робочий візит до Синельниківської громади

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню