Всеукраїнська спільна нарада керівників та членів різних політичних партій

12 серпня 2021 року депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції ВО “Батьківщина” Сотула Олександра Федорівна прийняла участь у другій Всеукраїнській спільній нараді керівників різних політичних партій та громадських об’єднань зі всієї України, народних депутатів, громадських діячів, вчених та політичних експертів з питань стратегічного розвитку нашої країни.
По-перше, обговорили Конституційні причини українського краху за 30 років Незалежності та шляхи виходу.
По-друге, дискутували щодо створення та стан інформаційної мережі в регіонах (причини та труднощі в створенні мережі, учасники поділилися досвідом).
По-трете, висловлювали конструктивну критику діючої влади, шляхи виправлення існуючих помилок та недопущення у майбутньому занепаду інституту держави. А також було обговорено вкрай важливе питання щодо прийняття закону про продаж землі.
Всі зазначені питання є ключовими та принциповими для стратегічного розвитку нашої держави, і Олександра Федорівна, як депутат та активна громадська діячка, зтурбована рівнем та якістю життя наших громадян. І саме те, що всі багаття нашої країни: стратегічні об’єкти та надра – перейшли в руки недобросовісних олігархів-монополістів.
Ми маємо робити все, аби повернути людям те, що в них на протязі 30-ти років вкрали та продовжують грабувати український народ.Такі об’єднання людей дають змогу почути різні думки та експертні шляхи вирішення проблем.
Розбудуємо Україну для українців 🇺🇦
Предыдущая запись
Олександра Сотула прийняла участь у черговій онлайн-нараді Асоціації громад зон спостереження АЕС
Следующая запись
Депутат Олена Плахотнік підтримала конкурс “Міс Літо – 2021”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню