Візит Ульяхіної Антоніни Миколаївни до Павлоградського району

Депутат Дніпропетровської обласної ради, голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Ульяхіна Антоніна Миколаївна 18 червня 2021 року у Павлоградському районі: Юр’ївці (Юр’ївська селищна громада), Тернівці (Тернівська міська рада), Карабинівці (Богданівська сільська громада), – провела зустрічі з активом партії та громадянами щодо проведенню референдуму з питання продажу сільськогосподарських земель та інших поточних питань, які турбують людей.

Також Антоніна Миколаївна передала дуже важливу допомогу для місцевих амбулаторій від благодійного фонду партії «Батьківщина» – це першочергові медикаменти та інші допоміжні медичні засоби, та наголосила на тому, що ВО «Батьківщина» завжди чує проблеми людей та допомагає вирішувати їх всіма можливими способами.

До депутата звертались мешканці цих громад з проханнями про надання матеріальної допомоги на лікування, на відновлення будинку після пожежі та інше.

 

Для всіх, хто звертався, Антоніна Миколаївна знайшла можливість виділити кошти та розпитати про їхні справи. В свою чергу, відвідувачі щиро дякували за увагу, таку важливу допомогу та добрі слова.

Предыдущая запись
Представники громадськості Кривого Рогу провели зустріч в історико-краєзнавчому музеї
Следующая запись
Участь у форумі “Церква відкрита для суспільства” за сприяння Булавки Г.І.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню