Відбулася нарада партійних осередків Новомосковського району за участі депутата ДОР Скакуненко Віталія

     26 травня 2021 року м. Новомосковськ у центральному парку ім. Сучкова відбулася нарада партійних осередків Новомосковського району від ВО «Батьківщина» за участі керівника округу, депутата Дніпропетровської обласної ради Скакуненко Віталія, депутатів від «Батьківщини» в об’єднаних громадах Новомосковського району.
     В ході бесіди Віталій Володимирович наголосив на необхідності контролю на місцях в питанні прийнятого Закону України, який дозволяє продаж сільськогосподарських земель. Окремий акцент Віталій Скакуненко поставив в питанні якісної комунікації між кожним селом, селищем через місцевих народних обранців по всьому району напряму з керівництвом округу для більш ефективної роботи.
     В свою чергу, депутати повідомили конкретну проблематику на місцях, яку важко вирішити власноруч за рахунок бюджету громад, тому в найближчий час буде складено конкретний план щодо вирішення основних озвучених проблем спільно із керівництвом округу.
     Голова фракції  ВО «Батьківщина» в Новомосковський міській раді Тетяна Підченко в свою чергу наголосила на необхідності дипломатії та комунікації депутатів «Батьківщини» разом із керівництвом відповідних громад. «Ми прийшли до влади на місцях, аби представляти інтереси людей, захищати права українців, а не гратися в незрозумілі війни, які в подальшому не призводять до жодних результатів, задовольняючи лише чиїсь особисті амбіції»,- відзначила Тетяна Володимирівна.
Предыдущая запись
м. Кам’янське відбувся прийом громадян депутата ДОР Олени Плахотнік
Следующая запись
Майже 80% українців виступають за референдум про ринок землі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню