Ульяхіна А.М. привітала вчителів з майбутнім святом та провела черговий прийом у м. Павлоград та м. Тернівка

30 вересня 2021 року депутат Ульяхіна Антоніна Миколаївна провела прийоми громадян у містах  Тернівка та Павлоград. У Тернівці  вона зустрілась з інвалідами, які користуються візочками для пересування. У людей з такими  захворюваннями дуже багато проблем, але хлопці,  а це були молоді, сильні і тілом і духом чоловіки, які не втрачають надію і  борються з усіма негараздами життя.  Антоніна Миколаївна всім їм виділила матеріальну допомогу, а одному із них пообіцяла наступного разу привезти візок на заміну милицям, на яких чоловіку зовсім незручно пересуватись.

Також депутат зустрілась із діючим депутатом Тернівської міської ради Клочковим Андрієм та активістами партії та розповіла їм про роботу в обласній раді та на окрузі.

В Павлограді депутат привітала з наступаючим Днем вчителя заступника  голови Павлоградської районної ради Петренко Лідію Яківну, яка багато років працювала вчителем, а потім і директором школи в с. Межиріч, та вручила їй грамоту від голови Дніпропетровської обласної ради Лукашука М.В. Бесіда, звісно, стосувалась стану освіти  в  країни та можливості покращити умови роботи вчителів в сучасних умовах.

На прийомі у депутата в Павлограді також були мешканці міста, яким потрібна допомога на лікування. Всім їм буде надана така допомога найближчим часом.

Користуючись нагодою Антоніна Миколаївна поздоровляє всіх вчителів з їх професійним святом та бажає нашим педагогам здоров’я, успіхів, талановитих  учнів та наснаги !

Предыдущая запись
Олена Плахотнік подарувала сертифікат на 10000 грн Саксаганському НРЦ
Следующая запись
Марія Бабенко привітала учасників дитячого футбольного турніру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню