Участь Олександри Сотули у черговій сесії Марганецької міської ради

Комментариев нет
13 липня 2021 року у місті Марганець Нікопольського району відбулася 24 сесія Марганецької міської ради, на яку була запрошена депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції “Батьківщина” Сотула Олександра Федорівна міським головою Геннадієм Васильовичем Боровиком. На сесії було розглянуто 23 проекта рішень з дуже важливих питаннь для життєдіяльністі та розвитку міста.
Депутат виступила з трибуни з промовою, висловила підтримку діючій владі, яка проводить велику роботу з соціально – економічому розвитку Марганця ,та зазначила, що одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори.
Олександра Сотула тримає на котролі всі проблемні питання регіону та всіляко намагається сприяти їх негайному вирішенню, вона миттєво реагує на кожне звернення.
 Одним з таких болючих питань стало звернення директора СЗОШ 9, в якому висвітлено проблему жахливого та неякісного так званого “капітального ремонту будівлі” у 2018 році.
Тому відразу після закінчення сесії депутат разом з керівництвом міста та представниками освіти відправилися до школи, щоб особисто обстежили заявлені пошкодження та недоліки “Великого будівництва”.
Все побачене дуже вразило Олександру Федорівну, вона відчула біль за дітей, батьків та вцілому громади, а також сором за тих, хто був відповідальним та вів технічний нагляд за капітальним ремонтом школи.
Далі будемо НЕВІДКЛАДНО розбиратися в цьому питанні!!!!
 СЛІДКУЙТЕ за нашими матеріалами, ДАЛІ БУДЕ….
Предыдущая запись
Привітання до річниці партії “Батьківщина” від депутатів фракції
Следующая запись
Сотула О.Ф. провела нараду з депутатами Нікопольського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню