У м. Кривий Ріг відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня 2021 року у Центральній міській бібліотеці для дорослих відбулася презентація історичної книги «Восьмізоряне сяйво» авторства Володимира Бухтіярова. Захід приурочено пам’ятної дати – 22-го червня рівно 80 років тому нацистська Німеччина фактично почала війну з Радянським Союзом. Запекла боротьба з гітлерівськими загарбниками тривала 1418 днів і закінчилася перемогою Червоної армії і її союзників. Це була найбільш кровопролитна війна ХХ століття, в ході якої загинуло понад 26 млн громадян, а десятки мільйонів отримали поранення.
Член виконкому Криворізької міськради і заступник глави Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова КМО ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко презентувала книгу як співавтор і спонсор її створення. Кілька слів про книгу також висловив сам Володимир Бухтияров, а також співавтор книги і глава Громадської ради «Коордінаційна рада« Кривий Ріг – рідне місто »Дмитро Степанюк. Серед учасників також були присутні депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, представники дитячих та дорослих бібліотек міста.
Таким чином, книги серії «Життя видатних криворіжців» продовжують поповнювати книжкові полиці навчальних закладів та бібліотек.
Указом Президента України Леоніда Кучми від 17 листопада 2000 р 22 червня в Україні відзначається як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Предыдущая запись
Юлія Тимошенко: Ми вимагатимемо від влади негайно скасувати 50%-ве підвищення ціни на газ
Следующая запись
Представники громадськості Кривого Рогу провели зустріч в історико-краєзнавчому музеї

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню