У Криворізькому районі відбувся турнір з кульової стрільби

13 червня 201 року у Спортивно-стрілецькому комплексі «Бункер» відбувся Відкритий Турнір Дніпропетровської області з кульової стрільби (пневматичний пістолет) – дорослі, юніори, юнаки і дівчата, присвячений Дню захисту дітей. Організовано захід заступником голови Покровського Райвиконкому, членом Покровської осередку ВО «Батьківщина» – Дмитром Левченко.
У змаганні взяло участь близько 50 стрільців, об’єднаних в команди і представляють кожен район міста. Крім учасників – членів ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто», за змаганням також спостерігали запрошені гості – член виконкому Криворізької міськради і заступник глави Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова КМО ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко і депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко.
За підсумками турніру перше місце завоювала команда «Старе місто» (Центрально-Міський район). Друге і третє місця зайняли команди «Бункерята» (Покровський район) та «Металург» (Металургійний район) відповідно. Кращі результати стрільби показали Папченко Сергій, Піскун Олександр (команда «Старе місто») і Мартюшова Сніжана ( «Бункерята»).
Захід проведено відповідно до вимог санітарних і протиепідемічних норм.

Предыдущая запись
Юлія Тимошенко відвідала П’ятихатську ОТГ Кам’янського району
Следующая запись
У Кривому Розі вшанували пам’ять учасників антитерористичної операції на Сході України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню