Територіальний-центр Дніпровського-району М.Кам’янського

Першого квітня, працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського святкували 25-річний ювілей від дня створення установи.

На свято завітали почесні гості: начальник Дніпровського управління соціального захисту населення Шеховцова Надія, депутат Дніпропетровської обласної ради Плахотнік Олена, помічники депутата міської ради Миршавки Сергія – Троян Віра та Павлюченко Надія, директор філії інституту реабілітації та соціальних технологій по Дніпропетровській області Кушнір Вячеслав, голова Дніпровської районної організації ветеранів України Шиліна Аліна.

З теплим словом до присутніх звернулася директор Кізенко Валентина, привітала всіх зі святом, подякувала гостям за те, що завітали цього дня; бо саме вони завжди підтримують установу і допомагають їй. Вона згадала про ветеранів територіального центру і вручила подяки та грамоти кращим працівникам центру. Поділилася спогадами та розповіла, який шлях пройшли від створення центру до сьогодення.
Гарний настрій та чудову атмосферу свята гостям та присутнім створили аматори художньої самодіяльності територіального центру даруючи яскраві музичні номери.
Зі словами вдячності та найкращими побажаннями до працівників територіального центру звернулися присутні на святі гості.

До свята Територіальний центр отримав цінні подарунки: від міського голови Андрія Білоусова – оргтехніку для Університету третього віку, Олени Плахотнік – подарунковий сертифікат на придбання багатофункціонального пристрою, депутата міської ради Сергія Миршавки – посуд для їдальні. Працівники центру щиро вдячні за теплі привітання, допомогу і підтримку.

Предыдущая запись
Розширене засідання фракції депутатів Кам’янської районної ради
Следующая запись
Шановний Олексій Юрійович!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню