Святкова зустріч депутата Дніпропетровської обласної ради Сотули Олександри Федорівни та голови Шевченківської районної організації у м. Дніпро ВО “Батьківщина” Копилової Юлії Юріївни з ветеранами Шевченківського району м. Дніпро.

     Напередодні свята світлого Воскресіння Господа депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула Олександра Федорівна та голова Шевченківської районної організації у м. Дніпро ВО “Батьківщина” Копилова Юлія Юріївна провели зустріч з ветеранами Шевченківського району. Висловили щирі привітання та вручили подарунки до прийдешніх свят.
     Навзаєм ветерани подякували за увагу та теплу весняну зустріч на свіжому повітрі.️ Кожний зміг висловити проблемні питанні, що їх турбують, та передати звернення до депутата Сотулі О. Ф.
     Більшість присутніх виказали бажання стати членом партії “Батьківщина”.️ Люди на власні очі переконані, що партія піклується про громадян не на словах, а ділом!
     “Для успіху нам як ніколи нині потрібна єдність.
     Коли ми єдині – ми непереможні і недосяжні!
     Я впевнена, що ми збережемо єдність і гідно здолаємо всі виклики, які стоять сьогодні перед нами, перед країною.
     Я бажаю вам щастя, здоров’я, миру та радості. Я хочу, щоб всі цими днями зібралися у широкому родинному колі, сказали хороші, добрі, теплі слова одне одному.
     Весна приходить на Українську землю. Вона віщує нові й щасливі часи для України! Так і буде!
     Зі світлим Святом! Христос Воскрес!” – сказала Олександра Федорівна.
Предыдущая запись
Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула зустрілася з представниками Обухівської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області
Следующая запись
Привітання до Великодня депутатів Дніпропетровської обласної ради фракції ВО “Батьківщина”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню