Сотула О.Ф. вручила нагороди учасницям Національного проекту “Берегиня України”.

Сьогодні відбулась зустріч з чарівними жінками, учасницями Національного проекту « Берегиня України». З поважних причин одинадцять жінок не змогли потрапити на урочистий захід, який відбувся 14 травня у м. Києві в Офісі Президента України. Лауреатам присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену та Почесних грамот «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення її позитивного іміджу» за підписами першого Президента України Леоніда Кравчука та голови держави 2005-2010 років Віктора Ющенко.
Депутат Дніпропетровськоі обласної ради Олександра Федорівна Сотула разом з відомим громадським діячем Шевченко Миколою Івановичем сьогодні з великим задоволенням вручили нагороди та привітали успішних, талановитих, кращих жінок Дніпропетровщини.
«Впевнена, що без наших берегинь не може бути миру, злагоди та гармонії в рідній Україні» – зазначила О.Ф. Сотула.

Після нагородження всі присутні продовжили спілкування та обговорили подальші дії та співпрацю задля розвитку та процвітання регіону, а головне – реальне покращення життя наших громадян!

Предыдущая запись
1 червня 2021 року Олена Плахотнік привітала дітей зі святом!
Следующая запись
Сотула О.Ф. провела зустрічі та наради у Мирівській ОТГ Нікопольського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню