Сотула О.Ф. прийняла участь у засіданні постійної комісії Дніпропетровської обласної ради

Комментариев нет
3 липня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Дніпропетровськоі обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад, розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Де було розглянуто та обговорено наступні питання для винесення на голосування на черговій сесії, а саме:
1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 серпня 2019 року № 489-17/VII „Про організацію оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних” (зі змінами).
2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 27 грудня 2011 року № 225-10/VІ „Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Дніпропетровській області на 2012 – 2021 роки” (зі змінами).
3. Про порушення клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України.
4. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці м. Синельникове Дніпропетровської області.
5. Про розгляд рішення Тернопільської обласної ради від 30.06.2021 № 193 „Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України та Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад України щодо встановлення історичної

справедливості у питанні незалежності України”.

Працюємо постійно на благо громади! 🇺🇦
Предыдущая запись
Звіт депутата Дубовика В.А. за І півріччя 2021 року
Следующая запись
ЗВІТ ДЕПУТАТА ОЛЕКСАНДРИ СОТУЛИ за І півріччя 2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню