Робочий візит заступника голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександри Федорівни Сотули до Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула завітала з робочим візитом до Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області. Там вона провела нараду з активом та депутатами партії, а також з представниками малих фермерських господарств.
Під час зустрічі Олександра Федорівна наголосила, що саме проведення Всеукраїнського референдуму може захистити країну від свавілля діючою влади щодо продажу землі, а також вислухала думки з цього приводу представників громади.
«За останній час з робочими візитами я відвідала майже усі громади Дніпропетровської області. Всюди спілкувалася з людьми – вони обурені та запитують: чому держава прийняла закон, що скасовує передачу двох гектарів землі, які за Конституцією може отримати кожен громадянин, та чому під час пандемії Верхова Рада приймає закон саме про продаж землі? Як держава може творити такі кроки самостійно, без урахування думки народу України? Адже в країні панує безробіття, виплачуються жебрацькі пенсії, мізерні зарплати та масово виїжджають за кордон молоді фахівці та професіонали. Чому центральна влада не піклується розвитком своєї країни та робочих місць, адже ми є сильною державою та можемо навести в своєї країні лад», – сказала О.Ф. Сотула на нараді.
«Впевнена, що розв’язувати всі ці питання можна, але на це потрібна політична воля! Зараз продавати землю не можна, тому що, по-перше: має бути створений держаний банк землі. По-друге, треба провести інвентаризацію всіх земель України. Третє – зараз йде війна на Сході, а якщо рідна земля буде розпродана, то що тоді захищають наші сини, брати та батьки? Четверта проблема – це економічне становище: у людей та фермерів не має можливості викупити свою землю. Наша держава не надає своїм громадянам доступні кредити для розвитку економіки своєї країни.
Влада не має права самоусунутися за відповідальність щодо наслідків цього закону та подальшого контролю за продажем землі.
Вважаю, що особливо питання продажу землі та багато інших важливих проблем мають вирішуватися тільки через референдум», – зазначила заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула.
«Те, що наша держава має прекрасний людський ресурс, а також дану Богом найкращу землю в світі, може нам допомогти стати надуспішною країною в Європі.
Тому, поки народ України самостійно не буде відстоювати свої законні права, за нього будуть вирішувати інші.
Разом ми сила!»
Предыдущая запись
28 квітня 2021 року відбувся візит до м. Вільногірськ депутата Дніпропетровської обласної ради Олени Плахотнік.
Следующая запись
Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула зустрілася з представниками Обухівської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню