Робочий візит Олександри Сотули до Петриківської громади

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула завітала з робочим візитом до Петриківської  селищної  громади Дніпровського району Дніпропетровської області. Там вона провела нараду з активом та депутатами партії, а також з представниками малих фермерських господарств.

Під час зустрічі Олександра Федорівна донесла позицію нашої партії, наголосила на те, що депутати мають приділяти більше уваги на проблемні питання розвитку громади, а також регулярно проводити зустрічі з виборцями. Зараз як ніколи люди потребують особливої уваги та підтримки!

Дуже багато скарг та невдоволення соціально незахищених верств населення щодо захмарних цін на комунальні послуги, продукти харчування та ліки. Фермери дуже занепокоєні питанням продажуземлі та функціонуванням механізму нового ринку. Відсутність інформації з цього приводу збільшує напругу серед людей.
Позиція Юлії Володимирівні та всієї партії “Батьківщина” завжди була, є і буде захищати та відстоювати права та інтереси кожного громадянина нашої держави! А обов’язок депутатів є захист прав та свобод виборців, чути проблемні питання та вирішувати їх на благо громади!
Предыдущая запись
Сотула О.Ф. провела робочий візит до Синельниківської громади
Следующая запись
Звіт депутата Дубовика В.А. за І півріччя 2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню