Робоча поїздка Олександри Сотули до Апостолівської ОТГ

Сьогодні було продовжено робочу поїздку по Кріворізькому району Дніпропетровської області. Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батькивщина”, депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула Олександра Федорівна разом з помічником Юлія Копилова відвідали м. Апостолове, де зустрілися з головою Апостолівської територіальної громади Осою Андрієм Петровичем. Він нещодавно взяв велику відповідальність на себе за свою рідну громаду з купою глобальних проблем та питань. Під час зустрічі Андрій Петрович провів містом і наглядно показав реальні проблеми, які потребують невідкладних рішень та допомоги з боку обласної ради та депутатського корпусу. Тому що самостійно громаді не впоратись!

Особливо вразила своєю розрухою місцева лікарня: більшість обладнання працює з моменту заснування лікарні, покрівля тече постійно затоплюючи хірургічне відділення, грибок який поглинув у стіни, не кажучи вже про жахливий стан дерев’яних вікон, підлоги, яка провалюється під ногами, жахливий стан доріг на території лікарні та за її межами.

Вважаю, що керівництво та депутатський корпус Дніпропетровської обласної ради має негайно відреагувати та спільними зусиллями долучитись до вирішення проблем громади. Медичний персонал вимушений працювати та рятувати життя людей у цих “нелюдських” умовах!
Єдиний позитивний момент у будівлі лікарні – “Крила Надії”!

Також Олександра Федорівна зустрілася з депутатами від ВО “Батьківщина” Апостолівської міської ради. Конструктивне спілкування та конкретні дії завжди дають позитивний результат. Працюємо та об’єднуємо свої зусилля ради змін та розвитку громади🇺🇦

Предыдущая запись
Олександра Сотула провела робочі зустрічі у Кріворізькому районі
Следующая запись
Депутат Марія Бабенко привітала школярів зі святом “1-го вересня”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню