РОБОЧА ПОЇЗДКА ДЕПУТАТА

Під час своєї робочої поїздки по округу № 12 депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула була присутньою на засіданнях Нікопольської міської та районної фракції місцевих депутатів від ВО «Батьківщина».

Депутати VІІІ скликання підкреслили, що їх діяльність будується безпосередньо на спілкуванні з виборцями – мешканцями Нікополю та Нікопольського району. Об’єднанання у депутатські фракції на підставі єдності політичних поглядів допомогло створити ефективні умови та механізми для реалізації прав громадян та виконання обов’язків депутатів, передбачених чинним законодавством. Командна робота також допомагає у здійсненні депутатських повноважень в постійних комісіях.
Після насиченого обговорення Олесандра Федорівна Сотула у Нікополі провела прийом громадян з особистих питань.

Захід пройшов із дотриманням усіх протиепідемічних вимог.
Депутат Дніпропетровської обласної ради вислухала проблеми громадян та усі злободенні питання, що їх хвилюють.

Серед тих, хто завітав на прийом був й керівник територіального Центру села Чкалове Нікопольського району Вадим Олександрович Сагайдак. Він подякував Олександрі Сотулі за постійну допомогу закладу та попросив сприяти у придбанні пральних машин.

Громадяни зверталися до депутата з різними проблемами, серед яких були питання матеріальної допомоги та непомірно високих тарифів.

– Я як депутат Дніпропетровської обласної ради по 12 округу – це міста Нікополь, Марганець, Покров та Нікопольський район – з сотнями тисяч жителів, які проживають у 30-кілометровій зоні атомної станції буду сприяти у вирішенні цих питань, – зазначила Олександра Сотула.
Раніше вони мали знижку і сплачували за електроенергію на 30% менше.
В 2017 році майже всі народні депутати 8 скликання, крім представників ВО «Батьківщина» проголосували за припинення Закону України про надання знижки всім верствам населення.
То є великим порушенням прав людей. Зокрема, тих, котрі, ризикуючи своїм життям, проживають в зонах біля атомних станцій.

Ми маємо відстояти їх право та повернення справедливих тарифів, – підкреслила Олександра Сотула.

Предыдущая запись
На четвертій сесії Дніпропетровської обласної ради…
Следующая запись
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА НІКОПОЛЬ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню