Привітання депутата Віталія Скакуненка з днем міста Новомосковськ!

Комментариев нет
Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина” Віталій Скакуненко напередодні дня міста Новомосковськ долучився до урочистої передачі карет швидкої допомоги та привітав містян:
“Здоров’я людини – найцінніший скарб, який треба цінувати та оберігати. В надскладний для нашої країни час, час пандемії коронавірусу це питання стоїть досить гостро. Дуже тішить, що наша влада робить все можливе, аби забезпечити медичні заклади усім необхідним.
Цієї весни ми з командою за підтримки лідерки нашої партії Юлії Тимошенко передали міській лікарні апарати штучного дихання. Сьогодні за програмою президента України до Новомосковської ЦРЛ передано 13 машин швидкої допомоги.
Цей дуже визначний день для нашого міста.
По перше, ми святкуємо 445 день народження нашого Новомосковську.
По друге, вже від завтрашнього дня бригади нашої “швидкої” матимуть можливість працювати на нових автомобілях. Такі можливості дуже важливі для нашого міста, особливо в нинішній ситуації із захворюванністю.
Щасливий бачити, як кожного дня наше з вами місто розвивається та стає ще кращим. Від імені усього депутатського корпусу ПП ВО Батьківщина та від себе особисто хочу привітати усіх містян з днем міста!
Воно у нас найкраще!”
Предыдущая запись
Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вимагає реальної боротьби з олігархами, а не фейкових вистав.
Следующая запись
Робоча зустріч Олени Плахотнік з партійним активом Вишнівської ОТГ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню