Представники ВО «Батьківщина» завітали до Криворізької дитячої бібліотеки № 9

Комментариев нет
Весело, з піснями, танцями, віршами зустріли свято Святого Миколая в дитячій бібліотеці № 9 учні третього класу Криворізької гімназії №17. До них на свято завітали член виконкому Криворізької міської ради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, Голова Криворізької районної та міської організації партії ВО «Батьківщина» та громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської обласної ради, Голова ГО «Батьківщина Молода» Марія Бабенко, помічник депутата, заступник голови Криворізької РПО ВО «Батьківщина» Ольга Рульова, Голова «Об`єднаний конгрес азербайджанців міста Кривого Рогу» Фаіг Алієв.
Гості прийшли з смачними подарунками та іграшками. Також Ольга Володимирівна подарувала бібліотеці книги, які побачили життя за її спонсорської допомоги. Це книги серії «Жизнь замечательных криворожан» про видатних людей, які віддали все своє життя, свої працю, майстерність та професіоналізм рідному місту, про героїв першої та другої Світових війн.
Гості побажали учням, вчителям і співробітникам бібліотеки миру, злагоди, добра та натхнення в Новому 2022 році. Пізніше до дітей завітав і сам Святий Миколай.
Предыдущая запись
Марія та Ольга Бабенко привітали з Днем Святого Миколая вихованців інтернату Саксаганського району
Следующая запись
Олександра Сотула привітала маленьких покровчан з Днем Святого Миколая (ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню