Представники громадськості Кривого Рогу провели зустріч в історико-краєзнавчому музеї

Комментариев нет

Днями у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч представників міських громадських організацій, а також політичних і громадських діячів. Метою зустрічі було обговорення організаційних моментів святкування сторіччя радянського і українського поета-гумориста і сатирика Павла Глазового.

Організатором зустрічі виступив голова Громадської ради «Коордінаційна рада« Кривий Ріг – рідне місто »Дмитро Степанюк. Також серед гостей були: член виконкому Криворізької міськради і заступник глави Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова КМО ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, журналіст, краєзнавець і письменник Володимир Бухтияров, металург і герой соц. праці Анатолій Сторожук, художник Василь Пилка, а також представники самого музею, в якому захід відбувся.
По закінченню зустрічі музею було передано кілька примірників книги «Восьмізоряне сяйво» – однієї з книг серії про життя видатних криворіжців, видання за підтримки Ольги Володимирівни.
Павло Прокопович Глазовий – заслужений діяч мистецтв України. Після закінчення війни навчався в Криворізькому педагогічному інституті. Під час навчання його талант був помічений Остапом Вишнею, за підтримки якого він продовжив навчання в Києві. У 1950-1961 роках – заступник головного редактора журналу «Перець», в подальшому – заступник головного редактора журналу «Мистецтво».
З 2016-го року ім’ям Павла Глазового названа одна з вулиць Саксаганського району.

Предыдущая запись
У м. Кривий Ріг відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
Следующая запись
Візит Ульяхіної Антоніни Миколаївни до Павлоградського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню