Платіжки за березень і квітень доб’ють українців

В Україні продовжують катастрофічно зростати борги населення за комунальні послуги. На кінець січня борг населення становив 81 млрд гривень, а до кінця опалювального сезону він може сягнути 95 млрд. Примітно, що не сплачують за спожиті ресурси не лише ті, у кого немає можливості, а й середній клас.

Народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко висловив свою думку про стан заборгованості на каналі Апостроф TV.

– 36% українців готові вийти на протести проти підвищення тарифів. На вашу думку, чи є перспектива таких протестів найближчим часом в Україні?

– Мені чомусь здається, що найближчим часом – ні. Чому? Теоретично, ми перезимували. Хоча люди вже отримують платіжки за лютий по повній програмі. Березень закінчиться – теж холодний – вони отримають їх ще в першій декаді квітня. І ще незрозуміло, що там у квітні буде. Тобто платіжки будуть їх добивати.

Та мені здається, що там не буде тенденції на збільшення тарифів і ціни на газ. Тарифи на тепло точно чіпати ніхто не буде, а ціна на газ…

Хай уряд визначається зі своїм ринком та регулюванням. Вони самі з себе зробили ідіотів. Вони сьогодні мусять з одного боку всіх переконувати, що це ринкове ціноутворення, а з іншого – що це державне регулювання ринку. Маємо ноу-хау по-українськи – вітренківське, коболєвське та іншої спільноти.

Як уряд поводитиметься – не знаю. Борги однозначно будуть накопичуватися. Динаміка катастрофічна. Лише за січень плюс 7,4 млрд боргів, а це + 12%, якщо я не помиляюся. На кінець опалювального сезону буде 90-95 млрд боргу.

– На сьогодні 81 млрд.

– Це на кінець січня. А ще буде лютий і березень, тобто додається мінімум десятка.

Відео:

Предыдущая запись
COVID-19 Юлія Тимошенко у лікарні Івано-Франківська
Следующая запись
ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню