ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ «КЛУБУ ІНВЕСТОРІВ»

3 березня 2021 року комунальним підприємством «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради було проведено онлайн засідання «Клубу інвесторів».
У засіданні взяли участь відомий громадський діяч, депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула, директор КП «ЦПМСБ» ДОР Микола Шевченко та інші фахівці. Їм було презентовано проєкти, які потребують інвестицій.
Нарада пройшла спільно з засновником і керівником «Школи нетворкінг-просування» Соломією Бойко, товариством з обмеженою відповідальністю «Прямі інвестиції» та «Центром економічної інтеграції та сталого розвитку».
Усі бажаючи мали можливість в режимі онлайн підключитися до конференції через Zoom, презентувати свій проєкт, отримати інвестиції або поради щодо його удосконалення від професійних експертів.
– На черговій 4-й сесії VIII скликання, яка відбулася 26 лютого, були прийняти важливі питання. Серед них було проголосована та затверджена «Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2021-2022 роки». Її мета – сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливих умов для відкриття, ведення та зростання бізнесу шляхом консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін, що забезпечить соціально-економічний розвиток області та підвищить рівень життя населення, – зазначила Олександра Сотула.
Предыдущая запись
Антоніна Ульяхіна: Переконана, що люди нам подякують
Следующая запись
У Дніпрі пройшла IV сесія Дніпропетровської обласної ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню