Ольга Бабенко провела презентацію нової книги з серії «Життя видатних криворіжців»

     Напередодні дня Перемоги у Криворізькій загальноосвітній школі № 5 проведена презентація нової книги Володимира Бухтіярова – «Восьмізоряне сяйво». Місце вибрано не випадково, адже саме в цій школі вчилися головні особи розповіді – двічі герої Радянського Союзу Дмитро Борисович Глинка, Василь Ілліч Михлик і герої Радянського Союзу – Борис Борисович Глинка, Віктор Маркович Дудніченко, Іван Олександрович Кобилянський та Іван Васильович Лавроненко. Організатором заходу, співавтором, а також спонсором, за підтримки якого книга побачила світ, стала глава Громадської організації «За рідне місто» та Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» – Ольга Володимирівна Бабенко.
     Це вже далеко не перша книга про видатних мешканців міста та історичні події з ним пов’язаних, в створенні якої бере участь Ольга Володимирівна. Також одним з проектів, до якого вона причетна, є електронний архів «Книга пам’яті» – база імен людей, які брали участь в бойових діях, побували в окупації або працювали в тилу під час Другої світової війни і чиї імена могли загубитися і бути забуті до наших днів.
     На сьогоднішній же презентації говорили про життя довоєнних вихованців школи, в стінах якої вона проходила. Герої історій брали участь в боях з німецькими окупантами та їхніми союзниками, здійснюючи героїчні вчинки навіть ціною власних життів, адже на кону було звільнення України і Європи в цілому. Якщо підсумувати, спільний внесок у розгром нацистів цих шести чоловік, разом вони знищили два з половиною полку фашистських літаків повітряних сил Третього Рейху «Люфтваффе» і більше двох танкових полків вермахту.
     На презентації також були присутні: ще один співавтор книги, а також голова ГО «Кривий Ріг – рідне місто» Дмитро Степанюк, журналіст, краєзнавець, письменник і сам автор книги – Володимир Бухтияров, Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, а також вчителя, активісти громадських організацій і партійці. По закінченню заходу всі бажаючі отримали по книзі і мали можливість підписати її у творців.
Предыдущая запись
Команда Віталія Скакуненко привітала ветеранів
Следующая запись
Олена Плахотнік привітала ветеранів та дітей війни зі святом Перемоги. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню