Олександра Сотула завітала на етнофестиваль “Петриківській дивоцвіт”

Комментариев нет
Депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Олександра Сотула відвідала етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт», який проходив 4 вересня 2021 року у селищі Петриківка.
​Вона взяла участь в урочистій церемонії відкриття фестивалю, до якого долучилися місцеві партійні активісти.
Олександра Сотула поспілкувалася з народними майстрами, які демонстрували свої вироби – ляльки, посуд, національний одяг, плетені кошики. Основа етнофестивалю – ярмарок предметів декору, прикрашених всесвітньовідомим петриківським розписом.
Етнофестиваль прикрасили рекордом України — найбільша тарілка з Петриківським розписом діаметром 4,5 метри, над виготовленням якої працювало одразу декілька майстрів.
Гостям фестивалю пропонували насичену яскраву мистецьку програму виступів різних вокальних та танцювальних колективів не тільки з Дніпропетровської області, а з усіє України. Так, до виступів на головній сцені мистецької платформи фестивалю  долучився і відомий гурт «Фрістайл».
На спортивно-козацькій платформі пропонували гру в теніс, козацькі розваги та виготовлення монет своїми руками.
За роки проведення етнофестиваль “Петриківський дивоцвіт” вже відомий на всю Україну, щорічно проходить в столиці українського живопису Петриківці з 2008 року. Народні майстри з усієї Дніпропетровщини традиційно демонструють на ньому свої різноманітні вироби.
Предыдущая запись
Депутат Булавка Г.І. виділила кошти на придбання нових меблів для дитячого садочку
Следующая запись
Тепла зустріч Олександри Сотули та голови союза ветеранів Шевченківського району м. Дніпро

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню