Олександра Сотула з робочим візитом у м. Нікополь

17 грудня 2021 року депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула взяла участь у черговому засіданні Нікопольської міської ради. Підвели підсумки та досягнення роботи за 2021 рік, також розглянули, згідно порядку денного, 42 важливі для міста питання, а головне – прийнято бюджет міста Нікополь в цілому! Проголосовано багато змін у комплексні програми міста щодо медичного обслуговування, освіти, екології, розвитку спорту та роботи комунальних підприємств. Робота депутатами та працівниками Нікопольської міської ради проведена величезна!
Після засідання Олександра Федорівна провела нараду з депутатами фракції “Батьківщина” у Нікопольській міській раді (Журавльов Віталій, Бовкун Євген та Пилипенко Володимир) та Нікопольської районної ради (Ткачьова Марія та Глушко Оксана). Обговорили нагальні поточні питання, виконання доручень лідера партії та підсумки візита Тимошенко Юлії Володимирівни до Нікопольського району.
Під час засідання з партійним активом у Нікопольській районній партійній організації прийняли до лав партії “Батьківщина”❤ нових членів.
Щиро вітаємо до нашої родини однодумців. Дуже вдячні за довіру🙏
Тільки всі разом ми можемо змінити нашу країну на краще!
Предыдущая запись
Олександра Сотула взяла участь у черговому засіданні МПО
Следующая запись
Марія та Ольга Бабенко привітали з Днем Святого Миколая вихованців інтернату Саксаганського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню