Олександра Сотула з робочим візитом об’їхала Дніпровський район

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина”, депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула Олександра Федорівна 08 вересня з робочим візитом об’їхала Дніпровський район.

Перша зустріч відбулася з головою Могилівської  сільської ради Дружко Валерієм Володимировичем та депутатами від ВО «Батьківщина» Мосієнко Володимиром Вікторовичем та Калініченко Анатолієм Володимировичем. Обговорили досягнення та перспективи громади, питання співпраці для вирішення проблемних питань.

Наступна зустріч відбулася у Китайгородській сільській раді з головою Турським Сергієм Миколайовичем. Познайомилися з громадою у привітній атмосфері, обговорили питання бюджету громади, плани розвитку на короткостроковий період.

Далі депутат проїхала до Ляшківської сільської ради, де зустрілася з нашим депутатом Федорів Роман Степановичем. Розмовляли про політичний курс партії, роботу на окрузі та проблемах, з якими звертаються люди.

Наступний візит відбувся до Царичанської ОТГ, де Олександра Федорівна провела зустріч з головою Сумським Генадієм Вікторовичем та депутатом від ВО «Батьківщина» Головко Вікторією Анатоліївною.

Генадій Вікторович з гордістю розповів про свою громаду, показав численні відзнаки та нагороди громади з вокальних, танцювальних та спортивних змагань і конкурсів. Разом обговорили питання, що є першочерговими: підготовка до опалювального сезону соціальні об’єкти, поточні та капітальні ремонти будівель, дороги. Багато чого робиться, але завжди є питання, які потребують уваги та підтримки з боку влади. Домовилися про співпрацю задля подальшого розвитку громади.

Узагальнюючи робочу поїздку можна зробити наступні висновки, що у кожній громаді дуже багато робиться силами голів, рад, меценатів та простих мешканців, але проблем, які потребують втручання з боку депутатів та керівництва області, є достатньо. Основне питання не вистачає коштів! Проблема не локальна, а глобальна. Більшість молоді виїжджають за кордон або до великих міст, відсутність програм підтримки фермерів не дає сучасного динамічного розвитку сільського господарства, що, як результат, бюджет громади не наповнюється.

Роботи багато, працюємо щодня для щасливого майбутнього громади!

Предыдущая запись
Олександра Сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у Нікопольському районі
Следующая запись
Олександра Сотула і Олена Плахотнік провели робочу нараду у Кам’янському районі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню