Олександра Сотула взяла участь у благодійному Різдвяному ярмарку

Комментариев нет
Напередодні різдвяних свят 24 грудня 2021 року депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула А.Ф. взяла участь у Другому щорічному благодійному Різдвяному ярмарку, що організовує та проводить колектив ДНЗ “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”.
На Ярмарок до закладу освіти завітали з промовами та подарунками шановані гості, які є вже членами нашої великої родини, члени Наглядової (піклувальної) ради: Олександра Сотула (голова наглядової ради), Наталія Ісаєва (заступник голови наглядової ради, голова кластеру поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій), Григорій Савенко (член наглядової ради, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Січеславське козацтво Запорозьке»), а також особливий гість – Олександра Сова-Тимощенкова (волонтер, директор БФ Совушка ).
Локації на заході: фуд-корт, розважальна програма, творчі майстер-класи, різдвяні смаколики, імбирно-медові пряники і багато іншого. Всі бажаючі могли прийти і купити продукцію виготовлену або особисто здобувачами освіти або на базі підприємств – замовників кадрів.
Учні та педагоги збирають кошти для допомоги дітям, що знаходяться на лікуванні у обласній лікарні на вул. Космічній м. Дніпро.
Святковий концерт та солощі створили затишно атмосферу родинного кола! У закладі навчаються більше 30 учнів, що повністю знаходяться на матеріальному забезпеченні закладу. Піклувальна рада підготувала для дітей святкове застілля, щоб віддячити за чудову організацію заходу.
Бажаємо всім Щасливих Різдвяних та Новорічних свят!
Предыдущая запись
Олена Плахотнік привітала зі святами колектив музею історії у м. Кам’янське
Следующая запись
За сприяння Марії Бабенко Жовтянській ЗОШ Криворізького району придбані матеріали для проведення ремонту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню