Олександра Сотула взяла участь у 43-й сесії Марганецької міської ради

Комментариев нет
23 грудня 2021 року депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула взяла участь у заключному у цьому році 43 засіданні Марганецької міської ради. Підвели підсумки роботи у 2021 році та прийняли бюджет міста на 2022 рік.
Проголосовано багато комплексних фінансових та соціальних програми міста щодо підтримки молоді та спорту, соціального захисту населення, розвитку туризму тощо. На 2022 рік заплановано дуже багато важливих питань!
Геннадій Боровик надав слово запрошеній гості. Олександра Федорівна виступила з трибуни щодо обласного бюджету на 2022 рік та повідомила, на які об’єкти Марганецької громади виділяються кошти. Вона подякувала депутатам міської ради за плідну працю та новий збалансований бюджет міста на 2022 рік. Також привітала всіх з Різдвяними і Новорічними святами, побажала миру, добра та Божої благодаті!
Після засідання Олександра Федорівна провела нараду з депутатами фракції “Батьківщина” у Марганецькій міській раді: Анатолій Деркач, Світлана Житня та Ігор Корогодський. Обговорили питання та проблеми, з якими до них звертаються громадяни.
Олександра Федорівна наголосила на важливості вчасно та якісно виконуванити доручення лідера партії та Дніпропетровської обласної партійної організації. Доручила також кожному депутату підготувати річний звіт роботи на окрузі, щоб виборці бачили, як багато зроблено ВО “Батьківщина” та що наші депутати завжди виконають, в рамках своїх можливостей та повноважень, передвиборчі програми.
Проговорила також, що дуже важливо доносити людям ідеологію партії “Батьківщина” та розширювати наші ряди партійців.
Далі Олександра Федорівна разом з депутатами завітали до родини Земляченко, якою опікуються та всіляко допомагають. Висловили теплі привітання до Новорічних свят та побажання скорішого одужання дівчині!
Ми всі можемо робити добро та допомагати тим, хто дійсно цього потребує! Не будьте байдужими до людей, що Вас оточують. Тільки сильною єдиною родиною ми зможемо змінювати наше теперішнє та побудувати світле майбутнє!
Предыдущая запись
Олександра Сотула підтримала організацію свята для Першотравневського сільського ТЦСО
Следующая запись
Олена Плахотнік привітала зі святами колектив музею історії у м. Кам’янське

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню