Олександра Сотула провела робочий візит до ДНЗ “МВПУПІТ”

Крокуємо ефективно: піклувальна рада ДНЗ «МВПУПІТ» – новий рівень спільної праці.
7 жовтня в навчальному корпусі ДНЗ «МВПУПІТ» відбулась погоджувальна зустріч щодо регламенту діяльності, функціональних повноважень з головою піклувальної ради закладу освіти Олександрою Федорівною Сотулою, депутатом Дніпропетровської обласної ради.
Відповідно до ст. 29 Закону України «Про освіту» в закладах освіти розпочалися процедури створення Наглядових (піклувальних ) рад,що має сприяти вирішенню перспективних завдань розвитку, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, ефективної взаємодії закладу освіти з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами. Александра Сотула
ознайомилась з матеріально-технічною базою училища, познайомилась з педагогічними працівниками, провела розмову з керівництвом закладу освіти щодо механізму розробки Положення про піклувальну раду ДНЗ «МВПУПІТ». Разом визначились, що це має бути консультативно-дорадчий орган, що покликаний всіляко сприяти розвитку ДНЗ «МВПУПІТ», зокрема контролювати якість освітніх послуг, стежити за виконанням бюджету закладу освіти та навіть залучати додаткові кошти на розвиток.
“Щиро дякуємо Олександрі Федорівні за можливість приділяти свій час освітянським проблемам та спільно шукати шляхи щодо їх вирішення!” – подякувала директор закладу Юденкова Олена.
Предыдущая запись
Юлія Тимошенко: “Влада має знизити тарифи!”
Следующая запись
За підтримки Марії Бабенко проведено танцювальний фестиваль на Арт-майдані Кривого Рогу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню