Олександра Сотула взяла участь у засіданні 13-ї сесії Нікопольської міської ради

29 жовтня 2021 року у місті Нікополь відбулася чергова 13-та сесія Нікопольської міської ради, на яку була запрошена депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції “Батьківщина” Сотула Олександра Федорівна. На сесії було розглянуто багато важливих питань:
– про схвалення звернень до Президента України, Верховної ради України та КМУ щодо недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги для населения,
-про схвалення звернень до Президента України,  Верховної ради України та КМУ щодо підвищення пенсій та виплати додаткових пенсій;
– проекти рішень з дуже важливих питаннь для життєдіяльності та розвитку міста.
Олександра Сотула закріплена, як депутат Дніпропетровської обласної ради, за Нікопольським районом. Вона тримає на контролі багато важливих  питання м. Нікополь та всього Нікопольського району, всіляко намагається сприяти їх негайному вирішенню, миттєво реагує на кожне звернення. В цьому році Олександрою Федорівною були розглянуті звернення та направлені відповідні листи до влади щодо будівництва нового стадіону у мікрорайоні «Металург», реконструкції краєзнавчого музею, розглянуті численні звернення про надання матеріальної допомоги та виділення ліків для лікарень міста.
Після проведення сесії депутат провела нараду з депутатами фракції “Батьківщина”, де було акцентовано увагу на сприянні постійноі посильної допомоги малозахищеним верствам населення міста, надання юридичної , матеріальної та інформаційної допомоги.
А також Олександра Федорівна зібрала своїх помічників та актив партії в громадській приймальні та провела роботу, щодо заходів та профілактики захворювань на Covid!

Працюємо на благо та розвиток нашої партії та громади!

Предыдущая запись
Депутат Олена Плахотнік та Світлана Тищенко відвідали військову частину у Кам’янському районі
Следующая запись
Олександра Сотула обрана головою Нікопольської районної партійної організації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню