Олександра Сотула обрана головою Нікопольської районної партійної організації

29 жовтня депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Федорівна Сотула відвідала місто Нікополь.
Насамперед, вона взяла участь у роботі чергової сесії Нікопольської міської ради, поспілкувалася з депутатами та керівництвом міста.
Дуже важливо напередодні засідання чергової сесії Дніпропетровської обласної ради, яка відбудеться 5 листопада, звірити позиції щодо бюджетного фінансування на 2022 рік.
Олександра Сотула та фракція ВО «Батьківщина» в обласній раді у грудні 2020 року одноголосно підтримали виділення коштів на будівництво сучасного спорткомплексу для занять водними видами спорту у Нікополі. Наразі необхідно визначитися, які пріоритетні проекти наступного року будуть підтримані депутатами Дніпропетровської обласної ради під час голосування за обласний бюджет на 2022 рік.
Олександра Федорівна виступила ініціатором виділення Нікополю 10 мільйонів гривень на реалізацію першого етапу реконструкції історичної будівлі Нікопольського краєзнавчого музею, яка розташована у старій частині міста.
Крім того, фракція ВО «Батьківщина» підтримає проекти з будівництва об’єктів фізичної культури та спорту – тенісного корту, льодової арени та легкоатлетичного манежу.
Саме 5 листопада буде затверджено бюджет області на 2022 рік, і Сотула О.Ф. сподівається, що більшість депутатів Дніпропетровської обласної ради підтримають ці важливі для нікопольчан проекти.
Олександра Сотула також побувала на майданчику басейну, що будується, і ознайомилася з ходом робіт.
Потім у парку «Трубник» відбулися Установчі збори, на яких делегати з Нікополя, Марганцю, Покрова, Нікопольського та Томаківського районів – члени політичної партії ВО «Батьківщина» – проголосували за створення Нікопольської районної партійної організації. Тепер після проведення адміністративної реформи наш район значно розширив свої кордони. Відповідно виникла потреба у заснуванні нової партійної структури.
Олександра Сотулу обрано керівником Нікопольської районної партійної організації ВО «Батьківщина». Безперечно ця подія стане додатковим позитивним чинником для розвитку всього Нікопольського району.
Підтримка депутата Дніпропетровської обласної ради, одного з керівників обласної партійної організації ВО «Батьківщина», дуже допоможе у вирішенні нагальних проблем міста Нікополь та Нікопольського району вцілому.
Предыдущая запись
Олександра Сотула взяла участь у засіданні 13-ї сесії Нікопольської міської ради
Следующая запись
Олександра Сотула взяла участь у засіданні постійної комісії обласної ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню