Олександра Сотула і Олена Плахотнік провели робочу нараду у Кам’янському районі

Заступник голови Дніпропетровської партійної організації ВО «Батьківщина», депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула Олександра Федорівна разом з помічником Копиловою Юлією 14 вересня з робочим візитом відвідала Кам’янський район. Провела нараду у Камянській районній партійній організації, де були присутні: депутат Дніпропетровської обласної ради Плахотнік Олена Олександрівна, голова районної організації та депутат Кам’янської районної ради Плахотнік Олег Миколайович, депутати Васілішин Сергій Нікандрович, Вергун Олег Юлійович та Семемуніна Юлія Юріївна разом з помічниками та партійним активом.
Говорили про основні проблеми району та міста Кам’янське, а також шляхи їх вирішення! Проблем на місцях дуже багато, які потребують негайного вирішення з боку як місцевої влади, так і втручання обласного керівництва. Адже незабаром розпочнеться опалювальних сезон, ціни на комунальні тарифи є не підйомними, як для населення, так і для комунальних закладів! Дуже багато надходить звернень до депутатів за матеріальною та юридичною допомогою, також дуже багато питань щодо впровадження нових державних реформ, які є руйнуючими та неприйнятними для людей. Всі ці питання  необхідно вирішувати разом на рівні місцевої влади та країни вцілому. Люди скаржаться на відсутність доріг, жахливий стан шкіл та дитячих садочків, на мізерні пенсії, ріст цін на продукти харчування та медикаменти.
“Потрібно розширювати наші ряди та залучати до лав партії однодумців! Йти до людей на міста у кожну громаду, почути кожного з їх проблеми та питаннями! “– наголосила Олександра Федорівна.
Партії “Батьківщина” завжди захищала та відстоювала інтереси простих людей, зараз як ніколи ми маємо єднатися та підтримувати один одного!  Працюємо на благо та розвиток нашої держави!
Предыдущая запись
Олександра Сотула з робочим візитом об’їхала Дніпровський район
Следующая запись
17 вересня з Юлією Володимирівною Тимошенко відбулася нарада у центральному офісі ВО «Батьківщина»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню