Марія та Ольга Бабенко провели нараду з головами партійних організацій Криворізького району

17 листопада відбулася нарада депутата Дніпропетровської обласної ради Марії Бабенко та керівника Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко із головами партійних організацій Новопільської та Лозоватської об’єднаних територіальних громад.
На нараді були присутні: голова та член бюро Новопільської партійної організації Андрій Стаднійчук, Валентина Кіряхно, голова Лозуватської партійної організації Катерина Роменська, заступник голови Криворізької РПО ВО «Батьківщина» Ольга Рульова.
Обговорювалися такі питання: політична ситуація в країні, швидке зростання цін на продовольчі та непродовольчі товари та послуги, а також шляхи подолання економічної та політичної кризи в Україні, запропоновані лідером ВО «Батьківщина» Тимошенко Ю.В. Також обговорили політичну та економічну ситуацію в Новопільській та Лозуватській ОТГ – продаж сільськогосподарської землі негативно впливає на малі фермерські господарства, які під податковим тиском, різким зростанням цін та тарифів на енергоносії змушені припиняти свою роботу, здавати в оренду чи продавати землю.
Ольга Бабенко наголосила на необхідності широкого висвітлення у ЗМІ та в соціальних мережах позиції партії та її лідера. Також необхідно контролювати та не допускати махінації із землею, закриття шкіл та лікарень. У разі виникнення таких ситуацій ми разом маємо миттєво реагувати, потрібно стати «швидкою допомогою» для захисту інтересів кожного мешканця, висвітлювати зловживання на всіх доступних інформаційних ресурсах.

Предыдущая запись
Олена Плахотнік з помічником відвідали Саксаганський навчально-реабілітаційний центр
Следующая запись
25 листопада у Нікопольській міській раді відбувся круглий стіл за участі Юлії Тимошенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню