Марія Бабенко привітала учасників дитячого футбольного турніру

Комментариев нет
1 жовтня 2021 року на запасному полі стадіону «Металург» завершився турнір учнівських футбольних команд «Осінні зірочки», що проводиться в рамках програми Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч».
Як і в минулі роки, до спортсменів звернулися депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко та спонсор турніру, член виконкому Криворізької міськради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова ГО «За рідне місто» та КМО ВО «Батьківщина» – Ольга Володимирівна Бабенко. Вони привітали учасників та організаторів турніру, нагородили кубками та медалями переможцв иа презерів змагань:
ІІІ місце посіла команда учнів школи № 8, ІІ місце – команда школи № 72, І місце (після серії пенальті) вибороли учні школи № 81.