ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК МІСТА МАРГАНЕЦЬ

Сьогодні, 12 лютого, пройшла он-лайн нарада між представниками Дніпропетровської обласної ради та органів влади міста Марганець.
Нараду відкрив перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Гуфман та депутат обласної ради Олександра Сотула. Також прийняли участь заступник голови облради по виконавчому апарату – начальник управління з питань використання природних ресурсів Антон Кумановський, директор комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Микола Шевченко, консультант фінансового планування Юрій Бірюков, голова ради молодих вчених Наталя Деревягіна, міський голова Марганця Генадій Боровик, його заступник Леся Дуплій, секретар міської ради Анатолій Деркач, начальник відділу з питань місцевого самоврядування, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення Альона Толстих та інші профільні фахівці.
– Я впевнена, що спільними зусиллями ми налагодимо плідну роботу між громадами та будемо всіляко сприяти у розв’язанні важливих економічних питань міста, – сказала депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула.
– Нажаль, спадок, який отримав діючий мер Геннадій Васильович Боровик є невтішним. На сьогодні є дуже багато питань, які потребують негайного втручання та допомоги від керівництва області та депутатського корпусу.
Я, як депутат Дніпропетровської обласної ради по округу № 12, отримала звернення від керівництва міста, які є дуже важливими і які треба негайно вирішувати.
Хочу зупинитися на декількох проєктах, які потребують вирішення за допомогою обласного бюджету 2021 року.
А саме:
Виділення коштів на продовження капітального ремонту загально-освітньої школи № 9. Питання ремонту цього навчального закладу, а також ще двох об`єктів, були внесени, як пропозиція, до обласного бюджету на поточний рік.
Друге питання, яке знаходиться на контролі та потребує негайного реагування – це ремонт дорожнього покриття під’їзду до центральної лікарні по вулиці Перспективній. Вартість цих робіт складає близько 15 мільонів гривень. Цей ремонт також включений до переліку об’єктів, які подані до обласного бюджету нашою депутатською фракцією ВО «Батьківщина», – зауважила депутат Олександра Сотула.

Особливо хочу звернути вашу увагу на велику проблему, яка зараз склалася з комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства марганецької міської ради». Ця критична ситуація вимагає оперативної фінансової допомоги з боку обласного бюджету для ліквідації кредиторської заборгованості у сумі майже 85 мільйонів гривень.
Сума стрімко зростає в результаті штрафних санкцій, накладених на заборгованість за минулі роки рішеннями господарських судів Дніпропетровської області.
Мною було направлено депутатське звернення на ім’я голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Васильовича Лукашука щодо співфінансування цієї кредиторської заборгованості.
Я вважаю, сьогоднішня нарада допоможе долучитися та сприяти вирішенню складних питань щодо виділення коштів обласного бюджету на реалізацію першочергових проблем та важливих проєктів для громади.
Впевнена, що сьогодні ми зробили перший крок великої спільної співпраці на благо та розвиток громад нашої Дніпропетровської області.
Сподіваюся на подальшу співпрацю і допомогу з боку обласної влади та депутатського корпусу, – зазначила депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула.
Предыдущая запись
Стратегічна власність має залишатися під контролем держави
Следующая запись
«Батьківщина» підтримує територіальну громаду Губинихи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню