ДЕПУТАТСЬКИЙ ПРИЙОМ Нікопольський район м. Покров

     Депутат Дніпропетровської обласної ради від Всеукраїнського Об’єднання “Батьківщина” Олександра Федорівна Сотула у громадській приймальні міста Покров провела черговий прийом громадян з особистих питань.
Депутат спільно зі своїм помічнико Новицьким Станіславом Володимировичем уважно вислухали усіх мешканців громади, хто звернувся  зі своїми проблемами.
     Люди розповіли про свої потреби та отримали конкретні відповіді. Перш за все, жителів турбують питання необґрунтованої ціни на газ та інші комунальні послуги, низька якість медичного обслуговування. Багато скарг надійшло з приводу низьких пенсій, жахливого стану доріг та небезпечного для життя людей стану екології.
     Багато місцевих мешканців звернулися до Олександри Федорівни Сотули за допомогою по отриманню матеріальної допомоги.
     Слід зазначити, що подібні зустрічі є найбільш ефективним засобом комунікації і об’єднання, коли під час живого спілкування люди мають змогу висловити свої побажання для покращення життя, а їхні обранці у владі – почути пропозиції та потреби для оперативного їх вирішення.

     У місті Покров Нікопольського району прийом громадян проходить останній вівторок місяця. Телефон помічника депутата: 067-555-26-55 (Новицький Станіслав Володимирович).

Предыдущая запись
Прийом депутата Сотули О.Ф. у Томаківській громаді
Следующая запись
Проведення робочої наради депутата Булавки Галини Іллівни з помічниками

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню