Депутат Олександра Сотула завітала на свято села у с. Капулівка

Сьогодні мешканці Нікопольського району, які входять до Покровськоі ОТГ святкують день села у славному козацькому селі Капулівка!
“Шановні мешканці села Капулівка! Щиро вітаю Вас з прийдешнім святом Днем села!
Ваше невеличке охайне село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.
День села – це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Дозвольте мені щиро привітати Вас всіх із Днем заснування Вашого села, а саме 445 років тому.
Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Капулівка, зберігається його історія та закладається фундамент майбутнього. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.
Від щирого серця й від усієї душі бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання. Бажаю процвітання Вашому селу, покращення якості життя та добробуту людей, нехай народжуються і підростають талановиті діти та спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Вітаю всіх зі святом!” – привітала депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Олександра Сотула разом з депутатом Нікопольскої районної ради Марією Ткачьовою та своїми помічниками Анною Рябовою, Сергієм Тюхом та Юрієм Бабенко.
Предыдущая запись
Святкове привітання від депутатів Дніпропетровської обласної ради фракція ВО “Батьківщина”
Следующая запись
Нагородження депутата Олександри Сотули до 30-ї річниці незалежності України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню