Чергове засідання Дніпропетровської обласної ради – як це відбувалося…

Сьогодні 3 грудня відбулося заключне у цьому році засідання Дніпропетровської обласної ради. Було прийнято важливі для Дніпропетровщини рішення, найголовніше – основний фінансовий документ області – Обласний бюджет на 2022 рік, який проголосовало більшістю голосів.
В цьому документі передбачили:
– На будівництво, реконструкції та ремонти доріг закладено більше 1 млрд. грн;
– На освіту -786 млн грн;
– На охорону здоров’я – 180 млн грн.
Допомога малозабезпеченим верствам населення – 15,2 млн грн.
Щомісячна допомога членам сімей загиблих в зоні АТО, працівникам органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов‘язків в зоні АТО, реабілітованим особам, членам сімей зниклих безвісти – 10,8 млн грн.
Виплата щорічної та щомісячної обласної стипендії провідним спортсменам області, провідним спортсменам з інвалідністю і їхнім тренерам – 9,7 млн грн.
Також згідно з прийнятим сьогодні рішенням учасники АТО/ООС, їхні діти та родичі, а також члени родин загиблих учасників АТО/ООС матимуть змогу й надалі безоплатно відвідувати обласні театрально-концертні заклади і музей АТО.
До того ж на сесії затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Дніпропетровщини на наступний рік, мета якої – створення умов для покращення бізнес-клімату і інвестиційної привабливості області.
За рахунок перевиконання обласного бюджету, яке нині становить 589,5 мільйонів, сьогодні на сесії депутатами обласної ради було ухвалено рішення розподілити ці кошти до кінця року наступним чином:
▪️ придбання обладнання для закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з діагнозом ковід-19 – понад 190,8 млн грн;
▪️ субвенції територіальним громадам області для забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я – 318,1 млн грн;
▪️ виплата одноразової допомоги медичним працівникам, які захворіли на ковід – 3,5 млн грн.
▪️ виплата студентам (учням) закладів фахової передвищої освіти та ПТУ – 10 млн грн.
Крім того, дохідна частина обласного бюджету збільшилася і за рахунок трансфертів з держбюджету на загальну суму 282,6 млн грн. Ці кошти спрямують на поточний та капітальний ремонти доріг, на реалізацію інфраструктурних проєктів і на виплату грошової компенсації на придбання житла для учасників АТО.
❤Фракція “Батьківщина ” одноголосно підтримала всі важливі питання!Конструктивно та злагоджено попрацювали! Розвиток громади – основний пріоритет!🇺🇦
Предыдущая запись
Іван Крулько: Завдяки «Батьківщині» громади із зон спостереження отримають 337 мільйонів гривень субвенції у 2022 році
Следующая запись
За підтримки депутата Марії Бабенко у Криворізькому дитсадку №3 з’явилася нова техніка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню