«Батьківщина» у Нікопольському районі Томаківській ОТГ провела круглий стіл із земельного питання

​    У Нікопольському районі Томаківській ОТГ, яка до адміністративної реформи була районним центром, за участі Держгеокадастру, відбулося засідання круглого столу на тему :”Торгівля Українською землею”.

     Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у засіданні, яке ініціювали «батьківщинівці», взяли участь участь фермери, громадські активісти та представник місцевого Держгеокадастру, а також аграрії в режимі он-лайн.

Учасники засідання рішуче виступили проти відкриття ринку торгівлі українською землею за нинішньої ситуації  в державі.

​     Представник місцевого органу Держгеокадастру наголосив, що протягом останніх років індексація землі не здійснювалася взагалі. Це слід розцінювати як усвідомлені дії з її знецінення, аби комусь без зайвих витрат потім можна було придбати землю. 

     ​«З відкриттям ринку землі не можна поспішати. Всі оборудки з нею повинні здійснюватися лише через органи місцевого самоврядування. До того ж, механізму торгівлі землею просто не існує. У Європі один її гектар коштує до 40 тисяч доларів США, а ми пропонуємо купувати за цінами просто символічними», – зазначив депутат Дніпропетровської обласної ради VII скликання від ВО «Батьківщина» Іван Рязанцев.

​     Як зазначив лідер партійців на території Томаківської селищної ради Володимир Лавріненко: “Люди зтурбовані таким перебігом подій у нашій державі. У затіяну владою земельну реформу вони просто не вірять! Ми пропрацювали на землі по 40-50 років, а тепер її хочуть у нас забрати за безцінь. Саме такими аргументами мотивують несприйняття земельної реформи мої земляки!»

Предыдущая запись
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ
Следующая запись
Зустріч у м. Жовті Води депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина” Олени Плахотнік з малозахищеними верствами населення. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню