«Батьківщина» разом із людьми дали старт референдуму на захист землі

В селі Березівка на Київщині відбулися збори зі створення ініціативної групи з організації референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна. До її складу увійшли 11 тисяч учасників, серед яких помітну роль відігравали представники Дніпропетровщини,
які розпочинають збір трьох мільйонів підписів, необхідних для організації всенародного волевиявлення.
На зборах члени ініціативної групи, організованої фермерськими й аграрними асоціаціями та профспілками, громадськими організація

ми за підтримки команди «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенк, одностайно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так:

«Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?»

Під час виступу Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко нагадала, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі – не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі». Вона наголосила, що українці мають боротися за своє право розвивати сімейне фермерство та правильний аграрний уклад, адже це – шлях до економічного розвитку країни.
«Те, що ми зараз з вами робимо, – це справа для України, для народу. Це справа, яка в нашому серці. Ми з вами захищаємо Україну. Багато у кого після деяких поразок опустилися руки, але не у вас. Ви тут, тому що ви відповідальні і тому що ви знаєте, що обов’язково у кожної країни мусить бути команда, здатна її захистити», – звернулася Юлія Тимошенко до учасників зібрання.
Лідер «Батьківщини» закликала українців піднятися на мирну боротьбу, яка називається референдум, і вибороти щасливе майбутнє для себе і всіх прийдешніх поколінь.

Предыдущая запись
СТОП продажу землі! РЕФЕРЕНДУМ!
Следующая запись
Батьківщина вимагає проведення референдуму!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню