3 червня 2021 року Сотула О.Ф. прийняла участь у Загальних зборах членів Асоціації

«Асоціація громад зон спостереження АЕС» розпочала свою роботу. Прийняти важливі документи.

Нікопольці, 3 червня у режимі відео-конференції відбулися перші Загальні збори членів Асоціації громад зон спостереження. Нагадаємо, Асоціація була створена 22 квітня 2021 року на Установчих зборах, котрі пройшли у Нікополі. Делегати від 13 громад усіх чотирьох зон спостереження українських атомних електростанції створили цю організацію задля консолідації зусиль щодо захисту прав мешканців.

В роботи Загальних зборів 3 червня прийняли участь 7 членів Асоціації, 2 народних депутата України, 2 депутата Дніпропетровської обласної ради, голова Нікопольської РДА, помічники народних депутатів України та депутатів обласних рад з шесті областей.

До роботи долучилися також представники більш ніж 15 громад, котрі поки не є членами Асоціації, але висловили бажання вступити до неї. Наприклад, активно обговорювали питання порядку денного Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк та Славутський міський голова Василь Сидор.
Учасники зборів прийняли три Звернення з метою захисту прав мешканців зон спостереження та з приводу порушення вимог законодавства щодо перерахування до бюджетів громад коштів збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження:
1. Звернення до Прем’єр-міністра України з приводу виконання доручення Президента України стосовно поданої електронної Петиції № 22/111158-еп «Про відновлення пільг з оплати електроенергії для населення, яке постійно проживає в 30-ти кілометровій зоні атомних електростанцій…».
2. Друге звернення – до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини з приводу порушених прав мешканців, які проживають на території, розташованих в зонах спостереження атомних електростанцій.
3. Третє Звернення – до Верховної ради України, Кабінету Міністрів з приводу надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
Наступні Загальні збори відбудуться за результатами напрацювання нових матеріалів.
«Асоціація громад зон спостереження АЕС» почала свою роботу. Чекаємо також зауважень и пропозиції від громадськості Нікополю. Разом ми зробимо більше!
Предыдущая запись
Юлія Тимошенко: Влада зриває розгляд «земельного» подання «Батьківщини»
Следующая запись
У Томаківській громаді відбулася зустріч депутатів та голів обласних центрів Дніпропетровщини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню