28 квітня 2021 року відбувся візит до м. Вільногірськ депутата Дніпропетровської обласної ради Олени Плахотнік.

Сьогодні до міста Вільногірська завітала депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО “Батьківщина”  Плахотнік Олена. В ході візиту відбулась зустріч з міським головою Василенко Володимиром. Олена Олександрівна дізналась про проблемні питання міста та отримала звернення з проханням вирішити гострі питання, що існують в галузі водопровідно — каналізаційного господарства міста, а саме реконструкція КНС № 5 та реконструкція центрального каналізаційного колекторупо бульвару Миру.

Також, напередодні свята, Олена Олександрівна завітала до територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян  та передала 120 подарунків до Великодня. Олена Олександрівна впевнена, що добрі справи робити легко та приємно!

Предыдущая запись
Зустріч у м. Жовті Води депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина” Олени Плахотнік з малозахищеними верствами населення. 
Следующая запись
Робочий візит заступника голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександри Федорівни Сотули до Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню