Візит Олександри Сотули до Новопрокровської ОТГ Дніпровського району

Сьогодні заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина”, депутат Дніпропетровської обласної ради Сотула Олександра Федорівна з робочим візитом відвідала Новопокровську ОТГ Дніпровського району, де зустрілася з головою Муркович Людмилою Іванівною. Разом вони проїхали та оглянули с. Новопокровка, с. Александропіль та с. Петриківка. Все побачене дуже вразило та занепокоїло: жахливі розбиті дороги, якими люди щодня вимушені користуватися та ризикувати життям, також застарілі соціально-побутові об’єкти (школи, дитячі садочки, будинки культури, лікарні та амбулаторії, адміністративні будівлі), що потребують сучасного капітального ремонту, але, не дивлячись на скрутне становище, самотужки громада: голова, батьки та місцеві меценати –  допомагають підтримувати ці об’єкти у належному охайному робочі стані.

Познайомилися з керівниками більшості комунальних закладів та підприємств, що обслуговують громаду. Перш за все, під час розмови Олександра Федорівна почула гострі питання та проблеми, які потребують допомоги як з боку депутатського корпусу, так і з боку керівництва Дніпропетровської області. Самотужки громада не зможе їх вирішити, зовсім не вистачає дохідної частини бюджету громади. А саме:

1) наближається опалювальний сезон, а комунальні заклади не мають коштів для запуску та опалення протягом зими, тарифи непідйомні, керівники шукають альтернативні види палива, щоб обігріти будівлі та не закривати школи, дитячі садочки та лікарні.

2) Відсутність централізованого водопостачання питної води у с. Петриківка (кожна родина повинна самостійно вирішувати це питання. Але що робити самотнім та людям похилого віку? Це питання складне та потребує втручання обласної влади та фінансування з обласного бюджету.

3) Не просто відсутність якісних доріг, а взагалі відсутність доріг! А це впливає на швидкість отримання допомоги, розвиток торгівлі та наповнення бюджету громади.

4) Нажаль з кожним роком ситуація у селах не змінюється, люди не відчувають підтримку з боку влади, і ми повинні це виправляти!

З головою Людмилою Іванівною обговорили робочі питання та домовилися про співпрацю на благо розвитку громади!

 

Предыдущая запись
Сотула О.Ф. підтримала відкриття фотогалереї “Вишукана пані”
Следующая запись
Олександра Сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у Нікопольському районі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню