16 червня відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради

     Депутатський корпус обласної ради VIII скликання зібрався на чергову сесію. Було ухвалено низку важливих рішень. Серед яких — бюджетні спрямування на нові будівництва й реконструкції, оснащення класів Нової української школи, виділення додаткових коштів на ліки хворим на діабет, безоплатне відвідуванні учасниками та рідними бійців обласних театрів та музею АТО.
     У сфері освіти вирішувалися наступні бюджетні спрямування:
– 1 млн. грн – капітальний ремонт КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж”;
– 1 млн. грн – нове будівництво закладу дошкільної освіти ясла – садок №1 “Сонечко” Петриківської селищної ради на 250 місць;
– 1, 2 млн. грн – капітальний ремонт Царичанської загальноосвітньої школи І-III ступенів в смт Царичанка;
– 11, 5 млн. грн – капітальний ремонт “НВК “ЗОШ І-III ступенів №1- Покровський ліцей”, смт Покровське;
– 12, 3 млн. грн – будівництво ДНЗ на 115 місць, вул. Малки, м. Покров.
– 15,5 млн. грн – капітальний ремонт Лихівської середньої загальноосвітньої школи;
– 19,4 млн. грн – будівництво ДНЗ на 80 місць в с.Старі Кодаки;
– 30,7 млн. грн – капітальний ремонт Сурсько-Литовської середньої школи Дніпровського району;
– 40 млн. грн – капітальний ремонт “Навчально-виховного комплексу № 33 “Маріїнська багатопрофільна гімназія.
     Бюджетні асигнування на медицину спрямували наступним чином: капремонт отримає амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Сурсько-Литовське, реконструкції — онкодиспансери в Дніпрі та Кривому Розі, а також обласна клінічна лікарня Дніпропетровщини (на реконструкцію лікарні ім. Мечникова закладено 9, 2 млн. грн).
     На території Павлоградського району планується створення двох регіональних ландшафтних парків місцевого значення «Малотернівський» ( 214 га) та «Івано-Межеріцький» загальною площею 100 га».
     Серед інших бюджетних рішень — виділення 400 тис. грн на створення безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю в обласному центрі кардіології та кардіохірургії, 500 тис.грн — на створення проєктно-кошторисної документації реконструкції аеропорту в Кривому Розі, понад 3 млн грн направлено на завершення будівництва малого групового будинку у с. Богданівка.
     Також на сесії депутати підтримали два звернення:
1) до Прем’єр-міністра України, стосовно передачі облрадам повноважень щодо надання спецдозволів на користування корисними копалинами місцевого значення. Це дасть можливість заохотити місцеві громади до освоєння надр та, як наслідок, залучення інвесторів і створення робочих місць.
2) Звернення, адресоване Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» й освітні пільги для спортсменів. Депутати наголошують на необхідності надавати молодим спортсменам преференції при вступі до ВИШів.
      З днем народженням депутати фракції ВО “Батьківщина” привітали Плахотнік Олену Олександрівну! Побажали міцного здоров’я, родинного затишку, наснаги у нелегкій депутатській роботі, невичерпного оптимізму для реалізації всіх найсміливіших планів та ідей, людської вдячності та поваги за плідну працю!!!!
Предыдущая запись
У Кривому Розі вшанували пам’ять учасників антитерористичної операції на Сході України
Следующая запись
Ульяхіна А.М. провела зустрічі та прийом громадян у Павлоградському районі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню