21 квітня відбулася пресконференція Дніпропетровської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», присвячена всеукраїнському референдуму.

У спілкуванні з журналістами взяли участь голова обласної парторганізації Антоніна Ульяхіна, її заступниця Олександра Сотула та керівник організаційного відділу Сергій Робкін.

Антоніна Ульяхіна наголосила, що неприпустимо під час війни, коли наші військовики дорогою ціною захищають рідну землю, з легкої руки нинішньої влади розпочинати торгівлю нею.

«Для того, щоб таке питання ставити, необхідно створити Земельний банк, провести інвентаризацію, зробити все необхідне для підготовки цього непростого процесу. Сьогодні вкрай важливим є те, що українські фермери не мають можливості викупити свою землю, зате існує велика небезпека того, що її залюбки скуплять іноземні корпорації», – наголосила Антоніна Ульяхіна.

Олександра Сотула повідомила про те, що «Батьківщиною» на Дніпропетровщині створено спеціальний фонд для проведення референдуму, але для цього необхідні чималі кошти.

«Ми звертаємося до людей небайдужих, фермерів, підприємців, усіх, кого турбує доля української землі. Переконані, що таких буде немало, зокрема і серед представників інших політичних сил», – зазначила «батьківщинівка».

Як повідомив Сергій Робкін, «Батьківщина» на Дніпропетровщині вже приступила до першого етапу референдуму – створення ініціативної групи з його проведення. Про своє бажання долучитися до її роботи вже заявило понад 550 осіб.

«Ми створили обласний штаб з підготовки референдуму, який координуватиме цю роботу. Розуміємо, що виникне чимало організаційних проблем, які доведеться вирішувати оперативно і системно», – додав Сергій Робкін.

Предыдущая запись
Юлія Тимошенко на #Україна24​ // ХАРД З ВЛАЩЕНКО – 20 квітня
Следующая запись
ОЛЕКСАНДРА СОТУЛА: «СТВОРЕНО АСОЦІАЦІЮ ПО ЗАХИСТУ ГРОМАД 30-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню