🔥 1572 дні війни     🌦 21°C мінлива хмарність     $44.82    €52.04

🔥Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що угода з США…

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто угоду з США про співпрацю в галузі атомної енергетики посилить енергетичну безпеку Угорщини.
«Ми підписали важливу угоду про співпрацю в галузі ядерної енергетики з державним секретарем Марко Рубіо. Угода зміцнює енергетичну безпеку Угорщини та допомагає гарантувати, що ціни на енергію для домогосподарств і промисловості Угорщини залишатимуться одними з найнижчих у довгостроковій перспективі», — сказав Петер Сіярто.
Дональд Трамп українською
Попередній запис
Діти з освітнього осередку Школи Супергероїв, що у Кривому Розі, отримали подарунки
Наступний запис
У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Крут.